PR manager állás

1143

Az egyéni repertoárral rendelkező Spirit Színház és Alkotóműhely pályázatot hirdet ’PR manager’ pozíció betöltésére

A 2011-ben alakult Spirit Színház a Margit hí­d budai hí­dfőjénél, professzionális körülmények között, saját épületben, neves magyarországi színészekkel és alkotókkal dolgozó magánszínház. A magas színvonalat képviselő, igényes alkotóműhelyben létrejövő előadásokban az emberi kapcsolatokra, a problémamegoldások eszközeire, valamint az önismeret fontosságára fókuszálnak. A nézőkkel a döntések, illetve a döntésvállalások következményeiről beszélgetnek a színházművészet nyelvén. Kamaraszínházi, intim teret igénylő előadásaik fellépőművészei között látható többek között Hegyi Barbara, Igó Éva, Détár Enikő, Papadimitriu Athina és Kökényessy Ági.

A Spirit Színház az idei évben – a koronavírus okozta kényszerű leállást követően – a tervek szerint nyáron újra megnyitja kapuit: izgalmas premierrel, valamint a már repertoáron levő, legnépszerűbb előadásaival várja régi és új, színházrajongó közönségét.

A kényszerszünet alatti újratervezésben megvalósított szervezetfejlesztési és tevékenységbővítési törekvéseihez kapcsolódóan keresi új munkatársát a már meglévő budapesti, II. kerületi csapatba az alábbi kondíciók mentén:

Feladatok

  • A Spirit Színház brandjének, valamint saját produkcióinak teljes körű sajtóképviselete
  • PR-kommunikációs stratégia tervezése, ütemezése, megvalósítása, értékelése, majd finomhangolása (szükséges újratervezése) a nézőszám emelkedésének érdekében
  • A Spirit Színház weboldalának, valamint a közösségi felületeinek kezelése naprakészen
  • Rendszeres kapcsolattartás a sajtó képviselőivel, illetve kiemelt kapcsolattartás a dedikált sajtókapcsolatokkal
  • Sajtóanyagok gyártása és terjesztése, tartalomgyártás és publikálás
  • Rendszerben gondolkodás és aktivitás: fotózás, trailer, sajtóhírek, sajtóanyagok, tartalmak, kampányok, riportok, sajtóbemutató, protokoll lista, meghívók stb.
  • A sajtókapcsolatok folyamatos bővítése, fejlesztése az egyes produkciók jellegzetességei, célközönségei tekintetében
  • A feladatvégzéshez kapcsolódó szükséges adminisztrációk, átlátható nyilvántartások naprakész elvégzése, kezelése online és offline formában egyaránt
  • Összefoglalók és értékelések készítése az aktuális sajtókapcsolatokról és a sajtómegjelenésekről online és offline formában egyaránt

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Hasonló munkakörben, kulturális/művészeti (elsősorban színházművészeti) területen szerzett tapasztalat
  • Releváns sajtó- és médiakapcsolati háló, lista
  • Felsőfokú végzettség, de min. középfokú szakirányú végzettség (pl. PR, kommunikáció, rendezvényszervező szak)
  • Precizitás, alaposság
  • Kiváló helyesírás és fogalmazási képesség, egyéni stílus
  • Kreatív szemlélet- és problémamegoldási mód
  • Önálló, valamint differenciált feladat- és munkavégzés
  • Gyakorlott, felhasználói szintű számítógépes és webes ismeretek
  • Rugalmas időbeosztású munkavégzés 9-18h között, az egyes kiemelt sajtókapcsolatok miatt akár esti (színházi előadás alatti) személyes jelenléttel
  • Budapesti vagy fővárosi agglomerációs lakhely
  • Social Media jártasság
  • Csapatjátékos-attitűd
  • Őszinte érdeklődés, elhivatottság, lojalitás a színházművészet, a színházi világ felé

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi
  • Idegennyelv ismeret
  • Saját laptop
  • HomeOffice kompatibilitás

Jelentkezés (határidő: 2020. június 26. péntek)

Fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény részletezésével a tollar.monika@spiritszinhaz.com e-mail címen (A Tárgy mezőbe kérjük beírni: ”XY jelentkezése a PR manager állásra”)

A kiválasztás során továbbjutott pályázok részére a személyes beszélgetések, meghallgatások ideje és helye:

  1. június 29-30., Spirit Színház (1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 3-4.)

További infók

web: https://spiritszinhaz.com/

Facebook: https://www.facebook.com/spirit.theatre/

mobil: Tollár Mónika: + 36 30 41 242 14

e-mail: tollar.monika@spiritszinhaz.com